Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 890 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Ma ktoś jakieś informację na temat nowego projektu pana Nolana? Pogłoski chociaż....

Back to School

Pogłoska jest taka, że może zostać reżyserem kolejnego filmu o Bondzie.

gowniarz_wyniosly

albo, że robi sobie przerwę :) porzucił projekt o Howardzie Hughesie, z Bondem nie wiadomo, a ciągle można słyszeć plotki o jego urlopie ;)

gowniarz_wyniosly

Marzy mi się aby naprawdę wyreżyserował kolejny film o Bondzie.

MateuszS2010

przy promocji Skyfall znowu do tego wrócili :D może rzeczywiście w plotkach jest ziarno prawdy... fajnie by było, zwłaszcza, że nowy Bond był moim zdaniem robiony trochę stylem nolanowskim (zwłaszcza rzucał się tu w oczy TDK - te wybuchy z butlami gazowymi, Bardem przebrany za policjanta, zresztą cały bohater Javera był bardzo jockerowy ;) )

Back to School

Caine mówił jakiś czas temu, że Nolan szykuje kolejny nowatorski pomysł typu Prestiż czy Incepcja.
Mam nadzieje że plotki o urlopie o którym ^ piszecie są nieprawdziwe

modzel94

Boże oby to była prawda a każdy dzień będę odliczał !!!!!

nea_filmweb

Kolejny nowy projekt typu Prestiż i Incepcja był by MEGA Mam ogromna nadzieję, że to prawda :)

modzel94

Prestiż nie był żadnym nowatorskim projektem

ApolloCreed_

hehe ,,, proszę cie

nea_filmweb

nowotarskie to było Memento, możne Incepcja i nowe Batmany a dokładnie TDK, który jest nowym powiewem jakości w kinie komiksowym natomiast Prestiż.... pod jakim to niby względem jest nowatorski?

ApolloCreed_

No może i racja. Pod względem stworzenia czegoś zupełnie nowego to Incepcja wyróżnia się bardziej niż Prestiż. Konkretnie to Caine powiedział że to będzie jakiś "nowy pomysł"

modzel94

Prestiz jest na podstawie ksiazki wiec co tu nowatorskiego ze strony nolana?

ziielu

sposób w jaki Nolan zekranizował tą książke jest wyjątkowy i nowatorski w skali całej historii kina, nigdy wcześniej ani później nie widziałem podobnego filmu ( nie licząc oczywiście Memento albo Incepcji )

Back to School

Z tego co wiem man of steal (superman) Nolan ma rezyserowac. Jezeli to prawda to napewno jest na co czekac.

użytkownik usunięty
ravne

A skąd to wiesz? Nolan ci powiedział? Bo albo ty jesteś źle poinformowany,albo Warner Bros

strzelam, że warner bros :D

Back to School

Ja chciałbym incepcje 2

Back to School

Chciałbym Punishera na podstawie serii Max z uwzględnieniem "BORN"

Back to School

Ja to bym chciała zeby Nolan zrobił cos spokojnego w stylu Bezsennosci. Dobry scenariusz, swietni aktorzy, zadnych wybuchów, mało mainstreamu.

Back to School

Mógłby zrobić Hitmana od nowa albo jakiś film od siebie jak np. Memento.

Back to School

Interstellar

Vangelis7

Dokładnie tu http://film.onet.pl/wiadomosci/interstellar-christopher-nolan-zrealizuje-pomysl- swojego-brata,1,5389958,wiadomosc.html

Nie zauważyłem na filmwebie: http://www.filmweb.pl/news/Christopher+Nolan+szykuje+kolejne+widowisko+science+f iction-92033

Back to School

może nowe Star Wars? to by było epickie :)

Back to School

Zdecydowanie wolałbym aby Nolan powrócił na łono własnych projektów i przestał kręcić kasowe filmy akcji.
Obejrzałem wszystkie filmy tegoż reżysera i najbardziej podobało mi się Memento. Presiż i Mroczny Rycerz to już klasyki, Incepcja moim zdaniem nie wykorzystała ogromnego potencjału... Nie mniej jednak czekam na coś nowatorskiego, żadnych Bondów, Supermanów czy Hitmanów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones