Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 828 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Nolan z taaakim budżetem zrobił k... teatr telewizji.! W "Katastrofa w przestworzach" pokazują czasem więcej samolotów. W tym filmie nie ma nic z rozmachu tej wielkiej operacji wojskowej. Nawet efekty nie robią szału. Żenada nie film. Zawiodłem się na nim strasznie.

fliegertant

Ja również. Facet miał wszystko, żeby zrobić wielkie kino wojenne, a zrobił koopę

Muzeelo

Szkoda gadać. Szkoda kasy na bilet. Liczyłem na spektakularne walki powietrzne... ale trudno o takie jak w całym filmie pokazali kilka samolotów

fliegertant

Komuś się mózgu nie chciało ruszyć. SŁABE KOMENTARZE DEBILE!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PrimalElf1512

ty myślisz żałosny dyletancie, że jak mi napiszesz dużymi literami prostackie bluzgi, które zna każdy głupek czy dziecko z piaskownicy to zrobisz na mnie jakieś wrażenie?
Ale w sumie zrobiłeś - kompletnego prostaka bez elementarnej wiedzy
Gdzie ja napisałem cokolwiek głupiego "wielki znafco historii"?? pokaż mi jaki jesteś znawca - JEDEN KONKRET!
Film jest cienki, nie pokazuje ani trochę rozmachu i wielkości operacji Dynamo (sprawdź w googlach co to w ogóle było, bo widzę że nie masz pojęcia o czym piszesz - to znamienne dla głupich ludzi - jak nie mają żadnej wiedzy i żadnych argumentów, to obrażają mądrzejszych od siebie, myśląc, ze kogoś dotkną, po prostu śmiech
zamiast tracić czas na pokazywanie jakim jesteś dzbanem DOUCZ SIĘ!!!!
A potem zabieraj głos w dyskusjach
boże, skąd się takie niedouczone gamonie biorą

fliegertant

A I DODAM ŻE TA ,,OPINIA W FORUM" JEST TAK SŁABA ŻE NIE DZIWIE SIĘ CZEMU NIKT JEJ NIE PAMIĘTA I ŁATWO ZAPOMNI HA HA OPINA ZAPOMNIANA DEBILU!!!

PrimalElf1512

a kim jesteś, żeby twoja opinia miała jakąkolwiek wagę nie-debilu? Znalazł się profesor historii co nie wie co się pod Dunkierką działo.... żenada

No czekam na te argumenty twojej "mądrości"
Do książek niedouczony cha**mie a nie na forum
Film jest cienki i był to przewał na kasę i tyle
12 samolotów z obu stron.... buhahahahahahahahaha!!!!

fliegertant

Bo to jeden z najbardziej przecenianych reżyserów

marbolendo

Też tak sądzę

fliegertant

Dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones