Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 890 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Po wyśmienitej Incepcji oraz Batmanie marzy mi się aby wyreżyserował film na podstawie gier Max Payne (1,2,3). Coś w stylu niesamowitego Batmana! To było by piękne!

forintleader

To by było zajebiste.

forintleader

Z reguły filmy na podstawie gier wypadają słabo.

Anthrax91

Masz racje, przemysł filmowy nie może poszczycić się w tej dziedzinie jakimiś perełkami. Ale coraz więcej się słyszy o planowanych filmach na podstawie gier choćby nawet Just Cause, Need for Speed... Myślę że jeszcze troszkę minie od dobrych produkcji filmowych na podstawie gier ale "MP" w wykonaniu Nolana to takie moje małe marzenie ;)

forintleader

O, podobasz mi się!! Nolan rzeczywiście mógłby zrobić coś świetnego z tej serii. Klimat to on potrafi tworzyć nieziemski (choćby w Mrocznym Rycerzu), a to w MP jest dla mnie najważniejsze. Poza tym wydaje mi się, że fabuła gry i cała jej otoczka wpisuje się w preferencje Nolana. Na pewno wyszłoby mu lepiej niż reżyserowi, który w 2008 tak spieprzył świetny materiał (w mojej opinii). Masz rację, to mogłoby być piękne.

LadyKrueger

Dlatego od razu na myśl przyszedł mi Nolan, z pewnością sprostał by temu wyzwaniu. Ten klimat "MP" który jest nieziemski w wykonaniu Christophera były cudem przeniesionym na duży ekran. Całkowicie się zgadzam że "MP" z 2008 jest czymś najgorszym co mogło spotkać Maxa!

forintleader

Predzej Max by wolal wytrzymac 2 dni bez 'painkiller'ow' i whiskey niz znalezc sie w takim czysm co bylo MP z 2008...

Pozdro dla fanow Maxa...

użytkownik usunięty
forintleader

Lepiej aby robił autorskie kino, nie widzę go jako reżysera Payne'a.

forintleader

Max Payne - żałosna gra i kiepski materiał na film, nawet Nolan nie wiele by z tego nie wycisnął.

ApolloCreed_

Czemu twierdzisz że Max to żałosna gra? To właśnie jedna z lepszych i bardziej przełomowych gier swojego okresu.

forintleader

no może przesadziłem nazywając Maxa żałosną grą, jednak dostrzegam w nim materiału na filmowe arcydzieło.

ApolloCreed_

*nie dostrzegam

ApolloCreed_

Może ponikąd masz rację ;) Pozdrawiam

forintleader

Nolan jest podatny zrobić filmowe arcydzieło, ale nie z gry, w której chodzi tylko o nakur.wianie i nie ma większej głębi.

ApolloCreed_

Wg. Ciebie fifa jest świetną grą, więc nawet nie dyskutuj, bo się ośmieszasz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
forintleader

Niezły pomysł, który prawdopodobnie nigdy nie zostanie wykorzystany :/ Rokstar po nieudanej ekranizacji Max Payne z 2008 roku nie da się wciągnąć w kolejny projekt :/
Ale jeśli chcesz zobaczyć namiastkę Max Payna 3 na ekranie to obejrzyj film 'Człowiek w Ogniu'

ElTabasco

widać, że twórcy gry bardzo inspirowali się tym filmem. jaranko.

krupy

Ja bym chciał coś o podróżach w czasie:) W stylu Incepcji/ Prestiżu.

ElTabasco

Nie omieszkam obejrzeć :)

forintleader

Oby nie.

forintleader

Już wcześniej myślałem na temat ekranizacji przygód Max'a Payne'a i dla mnie najlepszym kandydatem na stanowiska reżysera przy ewentualnej realizacji takiego projektu jest David Fincher.

Pilarenko

Ja osobiście uważam że Pan Fincher nie na daje się, na reżysera filmów o Maxie. To tylko moje zdanie, choć kto wie mógłby podołać temu zadaniu.

forintleader

Dla mnie nikt nie byłby w stanie tak odwzorować klimatu ciężkiego, depresyjnego Nowego Jorku, jak i samego Max'a, co właśnie Fincher.

forintleader

Ja to bym obejrzal dobrego Hitmana ;p

dawid1420

Ja też! :P Ale taki z klimatem jaki to ma miejsce w grach.

dawid1420

O! Hitman dobry jest.

forintleader

Deus Ex Human Revolution. Świetny scenariusz i niejednoznaczna, wielowymiarowa historia. Idealnie wpasowałaby się w styl Nolana. Wielokrotnie wspominał on, ze jest fanem Blade Runnera, a Deus Ex'a to współczesny Łowca androidów. Myślę, że po takim połączeniu nikt więcej nie zarzuciłby growym ekranizacją niskiego poziomu.

forintleader

Hmm, a może Mass Effect? ;>

vunnish

Również ciekawa propozycja ;) Mógł by być dużym konkurentem, dla chociaż by Star Trek'a itp. filmów.
To jest właśnie problem gier, ciężko je przenieś na ekran filmowy, szczególnie gdy gry są rewelacyjne :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones