Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 890 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

dobry reżyser kina dla mas,nic poza tym.
Od siebie dodam że Bezsenność i TDKR to takie same porażki jak jego miejsca w topce.

Janko_Mialczynski

W obliczu oryginału Bezsenność Nolana powinna być publicznie spalona wraz ze wszystkimi kopiami. Widziałem oba filmy kilka razy i zawsze mnie zastanawia, jak można było zamienić głębie i niemal mistyczną atmosferę izolacji, szaleństwa i mrozu na tandetne zagubienie.
Inna rzecz, że zjednaj sobie masy i jesteś niezwyciężony. A Nolan jest właśnie takim kolesiem - robi tanie, płytkie kino oprawione w proste emocje, żeby dotrzeć do każdego nowaka.

EDIT największy plus jego filmów jest taki, że większość aktorów daje z siebie sporo w filmach Nolana, także czas z nimi spędzony nie jest stracony

Droo

Tak ,dla mas ,sorry ale taki Emmerich,Snyder czy Bay,czy milion innych reżyserów tworzą kino dla mas i jakoś nie widzę by byli zachwalani jak Nolan.
A Nolanem zachwyceni są nie tylko widzowie ale i KRYTYCY , ZNAWCY FILMU I DUŻO INNYCH LUDZI,z tego wynika że to nie z fanami a z wami jest coś nie tak.

transformers567_fw

Tylko że Snyder,Emmerich a już z pewnością Bay nie próbuje przemycać pseudointelektualnych treści i nie stawiają na "realizm". Osobiście nie trawię aż takiej sieczki jaką serwuje Bay ale np kino Snydera uważam za ciekawe.
Krytycy mają to do siebie że zmieniają zdanie jak rękawiczki, raz jesteś na topie raz gnojony tak więc nie sugerowałbym sie ich zdaniem,co do tego czy to my jesteśmy normalni czy nie,nie tobie oceniać biorąc pod uwagę ocene pod twoim nickiem.

Janko_Mialczynski

Nie powiedziałem że jesteście nienormalni,gdyż prawo do swojego zdania macie.Powiedziałem że jeśli byłby tylko kolejnym reżyserem dla mas ,to nie byłby tak sławny wśród widzów,krytyków,znawców,a także szeregu innych ludzi.

Janko_Mialczynski

pogarda to taka polska awangarda...

SJG

Pogarda, był taki film Godarda...

SJG

...i powieść Moravii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones