Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 866 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Dobry z niego rezyser, ale...

użytkownik usunięty

Niestety, nie umie dobierac kobiet do rol jakie sa wymagane - chodzi oczywiscie o trylogie Batmana: Katie Holmes, Maggie Gyllenhaal czy Anne Hathaway.
Zadna z nich nie pasowala wedlug mnie do tych filmow, zarowno z charakteru jak i z wygladu.

"czy Anne Hathaway."
Bój się... kogoś tam u góry.

użytkownik usunięty
Sebu_BGZ

A co? Czyzby byl fanem Kobiety Kondora? :)

użytkownik usunięty

dlaczego kondora?

O ile co do Holmes i Gyllenhaal się zgadzam, o tyle zarówno Anne Hathaway i Marion Cotillard według mnie świetnie zagrały ;) Hathaway wyglądała świetnie jako Kobieta Kot.

Dla mnie Nolan to wybitny reżyser, nie chce używać zbyt gornolotnych słów takich jak geniusz ale uwielbiam jego filmy i zważając na to, że to młody facet to na geniusza przyjdzie jeszcze czas, ale nieduzo mu brakuje;-) a co do Twojego zarzutu to masz 100% racji, zgadzam się z Tobą i ciesze się, że ktos to zobaczył tak jak i ja;-) według mnie to jedyna rzecz do jakiej można się przyczepić u Nolana ten dobór aktorek, może jest to spodowane tym ,że Nolan ma inny gust niz my i ta sytuacja się nie zmieni...

Co do Katie Holmes to duzo lepiej się prezentowała niz Maggie, mowie o urodzie;-)

z hathaway przesadziłeś doskonale pasowała do tej roli, świetna aktorka i piękna kobieta, teraz dostała Oscara więc to normalne że wiele osób nie będzie mogło jej wybaczyć że odniosła sukces...

DziurawaMarysia

No urody jej nikt nie odmawia ale czy ta jej uroda pasowała to roli kobiety-kota? ona wygląda na taką milutką dziewczynkę w dobry znaczeniu tzn mówię tu o innych filmach i może dlatego przez takie role nie pasuje niektórym w tej roli... to jasne, że w kostiumie świetnie się prezentowała ale czy ta słodka buzia była drapieżna? kwestia gustu. Co do Oscara to masz rację, że zwłaszcza kobiety będą pisać głupoty o niej;) Jednak dla mnie te Oscary to temat mocno przereklamowany i towarzystwo wzajemnej adoracji trochę, przecież to, że zdobyła Oscara nie znaczy, że odrazu jest lepszą aktorką. Była dobra przed Oscarem i jest tak samo dobra jak już go ma;)

Edmond__Dantes

tak to prawda, dla mnie jest śwetną aktorką jedną z najlepszych w swoim pokoleniu, no cóź moim zdaniem była bardzo seksowna w roli kota, ale jak to powidziałeś kwestia gustu.

DziurawaMarysia

no sexowna była z całą pewnością ale czy byłą dobrą kobieta-kotem? nie wiem, ja bym wolał kogoś o mocniejszej urodzie w tej roli Megan Fox np choć nie wiem zbytnio jaką jest aktorką ale chodzi mi o typ urody, ciemne włosy, taka ostrzejsza jest...

Edmond__Dantes

..jest ostrzejsza bo jest sztuczna, moim zdaniem kobieta kot musiała być troche taka niepozorna żeby mogła manipulować, dobrze to było pokazane w scenie w barze jak wbiła policja zaczeła krzyczeć żeby ją zabrali...

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

dokladnie!

użytkownik usunięty

tak jak tobie Kate i Maggie mi nie przypadly do gustu ale Anne dobrze zagrala catwomen chociaz nie przepadam za nia czy za jej innymi rolami ale Marion Cotillard jest rewelacyjna!!! Jest piekna i cholernie utalentowana!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones