PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500891}

Incepcja

Inception
8,2 620 888
ocen
8,2 10 1 620888
7,8 47
ocen krytyków
Incepcja
powrót do forum filmu Incepcja

Zacznę od tego, że fabuła filmu jest dobra, nawet bardzo. Nie jest genialna, ale dobra. Sam
uwielbiam motyw snu w kinematografii. Jednak cała słabość filmu leży w czymś innym. Po
pierwsze: gra aktorska. Jak jeszcze Joseph Gordon-Levitt i Tom Hardy dawali radę, tak Ellen
Page i Marion Cotillard irytowały mnie niemal na każdym kroku. Nie wiem czy to wina samych
twórców czy błędnej interpretacji ról przez aktorów, ale jest to dużym minusem filmu. Czasami
sam DiCaprio miał też chwile słabości. Ale to już jest wina trefnie napisanych dialogów.
Denerwujący jest też rozmach filmu. Pełno na siłę wciśniętych akcji, wybuchów, strzelanin,
które są tak na prawdę nudne i wypełniają tylko szczeliny pomiędzy tymi dobrze
zaimplementowanymi wydarzeniami w osi fabularnej. Pomimo iż rzeczywiście, niektóre motywy
z efektów specjalnych było niesamowicie dobre, tak większość z nich była tak nudna, że do
filmu przystawiałem się 4 razy, bo za każdym poprzednim razem po prostu zasypiałem.
Co do zakończenia - wielki plus i wielki minus tego filmu.

ocenił(a) film na 8
salutmamo

Zgadzam się nawet w 200%!!!

salutmamo

moim zdaniem film jest emocjonujący, i przy tym filmie się nie da zasnąć Co do gry aktorskiej to Page i Cotlillard tylko statystują w tym filmie więc nie ma co ich oceniać. Generalnie film trudny do zrozumienia, oglądałem raz, przymierzam się do drugiego razu.

ocenił(a) film na 7
skoczek_narciarski

Jeżeli Incepcja jest trudna do zrozumienia, to polecam Mulholland Drive. ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones