PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93473}

Śledząc

Following
7,4 10 779
ocen
7,4 10 1 10779
7,5 11
ocen krytyków
Śledząc
powrót do forum filmu Śledząc

Najlepszy film Nolana

użytkownik usunięty

Świetnie się zaczął, miałem już nadzieję na rasowy film psychologiczny. Szkoda, że im dalej, tym Nolan przycisnął w swoim stylu, czyli w kierunku łamigłowkowo-akcyjniakowym. Jednak i to wyszło mu zupełnie dobrze, do czego przyzwyczaił w późniejszych filmach. Ciekawy pomysł, który można zrealizować przy niewielkim budżecie.

ocenił(a) film na 7

Jestem świeżo po seansie. I powiem krótko..podszedłem do niego trochę nieprzygotowany - przyzwyczajony do filmów Nolana z budżetami liczonymi w milionach , a nie tysiącach dolarów - ale..warto było oglądać. Choćby dla samej końcówki , która (wg. mnie) jest najlepszym elementem tego filmu.Pytanie : Co można zrobić mając ograniczony budżet? Postawić na fabułę i scenariusz , bo przy niskich kosztach ,chyba tylko to może zadecydować o sukcesie filmu.Także..pełen sukcs C.N. To pewnie tym filmem stworzył podwaliny dla swojej przyszłej kariery.

ocenił(a) film na 6

najsłabszy

ocenił(a) film na 8
ApolloCreed_

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Wg. mnie jest jeden z lepszych (może nie najlepszy, ale naprawdę niezły i to przy jakim budżecie!) filmów Nolana, który tak jak napisał ynte stworzył podwaliny dla jego przyszłej kariery. Możesz twierdzić, że jest najsłabszy, ale reżyser nie miał takiego budżetu i reklamy jak późniejsze (wspaniałe zresztą) dzieła. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

Zdecydowanie słaby film, ale można mu to wybaczyć za późniejsze produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones